Erken Kayıt

2022-2021 Eğtim Öğretim yılı erken kayıtlarımız başlamıştır. Anasınıfı, 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. sınıf kayıtlarımız başlamıştır. 

Avantajlı erken kayıtlarımız İlk Beş Anaokulları kayıtlarımızda da geçerlidir.

Ekim 2015-Eylül 2016 tarihleri arasında doğmuş çocuklar zorunlu olarak, Ekim 2016-Mart 2017 doğumlu çocuklar veli isteği ile 1.sınıfa kayıt olabileceklerdir.

İLKOKULUMUZDA İNGİLİZCE-TÜRKÇE ÇİFT DİLLİ PROGRAM 

Önümüzdeki Eğitim Öğretim yılında, İlkokulumuzda yoğun İngilizce eğitiminin devam ettiği ilkokul birinci sınıf açılacaktır. Bu program Amerikan Common Core müfredatı, Avustralya Victorian ve İngiliz EYFS müfredatlarının ortak kazanımları   doğrultusunda Türk Milli Eğitim müfredatına uyarlanmıştır. amacımız Çocuklarımızın İngilizce öğrenim yapılan herhangi bir ülkede başarılı bir eğitim hayatı geçirmesidir.
Çocuklar, yarım gün boyunca İngilizce eğitimi görürler. Eğlenceli, gerçek hayattaki öğrenme durumları hedeflenmiş, açık öğretim yoluyla, çocuklar hızlı bir şekilde kelime haznesini genişletir ve hedef dilde yanıt vermeye başlar. Çocuklar her bir üst sınıfa geçtiğinde, dilin üretimi ve ihtiyaç duydukları noktada öğretim ile ilgili beklentiler artar ve her çocuğun kendi hızında öğrenmesini sağlar. 
İngilizceyi sadece İngilizce derslerinde öğrenmeleri değil, tüm diğer dersleri İngilizce edinimi için kullanmayı hedefler. Çocukların matematik, fen, sosyal bilgiler, beden eğitimi, müzik, sanat ve teknoloji dersleri İngilizce olarak yürütülerek hedef dilde tüm becerileri geliştirmeleri sağlanır.
İngilizce dersleri için başlıca kitaplarımız, Cambridge, Scholastic yayınlarından seçilmiştir. Öğrencilerin temel dil desteği ve okuma yazma eğitimi almalarını, kendilerini güvenle ifade etmelerini ve eğlenirken aynı zamanda eleştirel düşünme ve problem çözme  becerilerini teşvik eder ! 
Çocukların okumanın ne kadar eğlenceli olduğunu öğrenmelerine yardımcı olan çevrimiçi bir okuma ve anlama programı olan Raz-Kids kullanmanın yanı sıra öğrencilere çok yönlü bir eğitim deneyimi sunmak için Uluslararası matematik, bilim ve sosyal bilgiler çalışma kitaplarını da kitap listemize ekliyoruz. 

Detaylı bilgi için info@ilkbesokullari.com veya 0216 5752542