2024-2025 Erken Kayıt

2024-2025 Eğtim Öğretim yılı erken kayıtlarımız başlamıştır. Anasınıfı, 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf kayıtlarımız başlamıştır.

Avantajlı erken kayıtlarımız İlk Beş Anaokulları kayıtlarımızda da geçerlidir.

Ekim 2017-Eylül 2018 tarihleri arasında doğmuş çocuklar zorunlu olarak, Ekim 2018-Mart 2019 doğumlu çocuklar veli isteği ile 1.sınıfa kayıt olabileceklerdir.

İLKOKULUMUZDA İNGİLİZCE YOĞUN PROGRAM 

Önümüzdeki Eğitim Öğretim yılında, İlkokulumuzda yoğun İngilizce eğitimi devam edecektir. 
Çocuklar, haftada 17 saat İngilizce eğitimi görürler. Eğlenceli, gerçek hayattaki öğrenme durumları hedeflenmiş, açık öğretim yoluyla, çocuklar hızlı bir şekilde kelime haznesini genişletir ve hedef dilde yanıt vermeye başlar. Çocuklar her bir üst sınıfa geçtiğinde, dilin üretimi ve ihtiyaç duydukları noktada öğretim ile ilgili beklentiler artar ve her çocuğun kendi hızında öğrenmesini sağlar. 
İngilizceyi sadece İngilizce derslerinde öğrenmeleri değil, tüm diğer dersleri İngilizce edinimi için kullanmayı hedefler. Çocukların matematik, fen, sosyal bilgiler, müzik, sanat gibi ders içerikleri İngilizce derslere bütünleştirildiği için hedef dilde tüm becerileri geliştirmeleri sağlanır.
İngilizce dersleri için başlıca kitaplarımız, Cambridge, Scholastic yayınlarından seçilmiştir. Öğrencilerin temel dil desteği ve okuma yazma eğitimi almalarını, kendilerini güvenle ifade etmelerini ve eğlenirken aynı zamanda eleştirel düşünme ve problem çözme  becerilerini teşvik eder ! 
Çocukların okumanın ne kadar eğlenceli olduğunu öğrenmelerine yardımcı olan çevrimiçi bir okuma ve anlama programı olan Raz-Kids kullanmanın yanı sıra öğrencilere çok yönlü bir eğitim deneyimi sunmak için Uluslararası matematik, bilim ve sosyal bilgiler çalışma kitaplarını da kitap listemize ekliyoruz. 

Detaylı bilgi için info@ilkbesokullari.com veya 0216 575 2542